bestkitchentukwila.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Niebezpieczne związki / Dangerous Liaisons (...dodany: 18/03/2010

Gatunek:
Dramaty
Data Dodania:
18/03/2010
Wyświetleń:
3291
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

XVIII wiek, Francja. Byli kochankowie, markiza de Merteuil i wicehrabia de Valmont, utrzymują nadzwyczaj przyjacielskie stosunki, co rzadko się zdarza, ponieważ nikt już nie wierzy w damsko-męską przyjaźń. Arystokratka, mistrzyni intryg, chcąc się zemścić na niewiernym adoratorze, wymyśla plan, w który angażuje hrabiego. Prosi go, by uwiódł młodziutką Cecile, wybrankę jej dawnego wielbiciela. Valmont, o dziwo, zgadza się bez najmniejszych oporów. Przedtem jednak zamierza podbić serce pani Tourvel. Intryga rozszerza się i dotyka coraz więcej osób. Wkrótce misterny plan markizy zaczyna wymykać się spod kontroli, a liczne romanse wychodzą na jaw, psując opinię szanowanych obywateli.


Niebezpieczne związki / Dangerous Liaisons (...dodany: 18/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18213 Online:23 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze bestkitchentukwila.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis bestkitchentukwila.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.

    Sibelius Preludio Mp3 | Knowing Brother Episode 5 | Wii U (168)